Oferta

detailing wnętrza

Jazda schludnym, zadbanym i pachnącym autem to czysta przyjemność. Samo odkurzanie dywaników nie wystarczy, by utrzymać pojazd we właściwym stanie. Warto chociaż raz w roku zdecydować się na mycie tapicerki samochodowej – najlepiej po okresie zimowym. W R Clinic przygotowaliśmy kompleksową usługę, dzięki której auto nabierze świeżości! Zobacz, jak pranie tapicerki poprawi Twój komfort z podróżowania.

Mycie wnętrza samochodu i zabezpieczenie elementów plastikowych ma na celu przywrócenie idealnego stanu wnętrza pojazdu. Podczas tego procesu czyszczona jest podsufitka, prana podłoga, tapicerka skórzana lub materiałowa i bagażnik. Dokładnie czyścimy wszystkie plastiki i zakamarki. Po zakończeniu pierwszego etapu. zabezpieczamy plastiki i tapicerkę.

Do realizacji usług wykorzystujemy jedynie certyfikowane środki od renomowanych producentów. Dbamy o bezpieczeństwo wyposażenia i naszych klientów, stosując tylko i wyłącznie sprawdzone narzędzia. Zaufaj doświadczeniu i umiejętnościom, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat pracy w profesjonalnym detailingu motoryzacyjnym.

Otrzymujesz od nas dodatkowo mycie auta – w formie prezentu! Wyjedziesz więc z naszego salonu auto detailingowego czystym i zadbanym autem. Przekonaj się na własne oczy, jak duże znaczenie ma szczegółowy detailing wnętrza. Lublin, Kalinówka ul. Brzozowa 1 – czekam na Ciebie.

Umów wizytę telefonicznie i skontaktuj się z nami pod numerem 533 360 636. Wspólnie wybierzemy wygodny dla Ciebie termin. Twoja satysfakcja to dla nas priorytet!

ochrona lakieru foliami