Oferta

Mycie auta SPA

Prezentujemy auto spa Lublin! Jest to kompleksowa usługa mycia samochodu dla osób wymagających jakości i dbałości o detale. Nasze usługi to świetny sposób przygotowania pojazdu do sezonu lub sprzedaży. Przekonaj się na własne oczy, co możemy Ci zaoferować i umów się na wizytę w R Clinic już dziś.

Czyste i zadbane auto to podstawa, by przyciągnąć uwagę innych. Nie każdy ma jednak czas lub możliwości, by regularnie myć auto – zwłaszcza jeśli dysponujesz jedynie miejscem parkingowym pod blokiem lub w garażu podziemnym. Myjnie bezdotykowe to również nie najlepsze rozwiązanie, gdyż z ich pomocą nie pozbędziesz się problematycznych zabrudzeń. Mycie samochodu w R Clinic to najlepsza opcja dla Twoich problemów! Wystarczy zostawić nam auto na ok. 2-5 godzin i odebrać błyszczący pojazd, który wygląda jak nowy!

Mycie auta w R Clinic to usługa bezpiecznego mycia, która gwarantuje usunięcie z lakieru zanieczyszczeń typu lotna rdza, żywica czy asfalt – jednocześnie będąc bezpieczną dla lakieru i gwarantując brak możliwości zarysowania. Do pracy wykorzystujemy jedynie wyselekcjonowane narzędzia i sprawdzone środki. Czyszczenia auta w R Clinic odbywa się zatem z zachowaniem najwyższych norm oraz standardów jakości i bezpieczeństwa.

Oferowane SPA dla samochodu to idealna forma przygotowania auta do sezonu jesień-zima lub wiosna-lato. Dzięki temu pozbędziesz się letniego kurzu lub zanieczyszczeń wynikających z częstych opadów atmosferycznych i odwilży. Preparaty typu wosk dodatkowo zabezpieczą lakier przed drobnymi zarysowaniami i zabrudzeniami. Zadzwoń już teraz i zaufaj naszemu doświadczeniu. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

ochrona lakieru foliami