Oferta

Powłoka ceramiczna

Chcesz, by Twoje auto wyglądało jak nowe po wielu latach eksploatacji? To możliwe. Powłoka ceramiczna perfekcyjnie zabezpieczy karoserię na lata. Bazujemy jedynie na sprawdzonych rozwiązaniach, które cenią najbardziej wymagający klienci. Wykorzystujemy więc produkty marki Gtechniq i jako jedyni posiadamy ich pełną akredytację. Nie czekaj i nie ryzykuj. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować – Lublin to miejsce, w którym nas spotkasz.

Jakich efektów spodziewać się po nałożeniu powłoki? Wszystko zależy od stanu lakieru, który w obecnych czasach produkowany jest na bazie wody – co czyni go niezwykle delikatnym i mało odpornym na zarysowania. Wystarczy niewielki kamyk, który wydostał się spod kół auta jadącego przed tobą, by na masce pojawił się odprysk. Pozornie jest to niewielki problem, lecz jeśli nie wykonasz kosztownej naprawy lakierniczej, szybko pojawi się rdza – nawet jeśli posiadasz samochód prosto z salonu. Możesz uniknąć tych kosztów z naszą pomocą!

Zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną to skuteczny i długotrwały zabieg. W przypadku naszego topowego produktu (jakim jest Gtechniq Crystal Serum Ultra), może on chronić auto nawet do 9 lat*. Jesteś ciekaw, ile kosztuje taka powłoka ceramiczna? Lublin, Kalinówka ul. Brzozowa 1 – odwiedź nasz salon detailingowy lub skontaktuj się pod numerem 533 360 636.

Oferujemy profesjonalne wykonanie połączone z atrakcyjną ceną – tworząc w ten sposób ofertę dostosowaną do oczekiwań każdego klienta. W odróżnieniu od wosków, powłoka ceramiczna po pełnym utwardzeniu staje się niezawodną i zwartą strukturą – jej twardość dochodzi nawet do 10h w skali ołówkowej. Dzięki temu chroni ona auta przed zarysowaniami wynikającymi ze standardowej codziennej eksploatacji.

Kolejną zaletą powłoki ceramicznej jest odporność na szkodliwe odczyny pH. W przypadku powłok Gtechniq jest to bariera od 2 do 13pH. Chronią one dodatkowo lakier przed promieniowaniem UV. Zapewniamy więc, że w trakcie trwania 9-letniej gwarancji lakier nie straci głębi koloru.

Pielęgnacja auta zabezpieczonego powłoką ceramiczną jest dużo szybsza i przyjemniejsza – auto dużo mniej brudzi się ze względu na właściwości hydrofobowe oraz antystatyczne. Pamiętaj, że aplikacja zabezpieczenia nie powoduje utraty gwarancji w przypadku nowych aut! Skorzystaj więc z usługi powłoki ceramicznej w naszym warsztacie w Kalinówce obok Lublina.

Wiesz już wszystko na temat oferty R Clinic? Jeśli wciąż posiadasz wątpliwości, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich problemów.

* Usługa polecana właścicielom nowych aut, bądź aut poddanych renowacji lakieru.

ochrona lakieru foliami