Oferta

Regeneracja lamp

Sprawne reflektory to podstawowy element wyposażenia w każdym pojeździe poruszającym się po drogach publicznych. Klosze lamp z czasem mogą matowieć i tracić swoją przejrzystość, co prowadzi do obniżenia efektywności świetlnej lamp. Zadbaj więc o czystość, widoczność i swoje bezpieczeństwo na drodze z R Clinic. Profesjonalna regeneracja lamp to usługa, dzięki której poprawisz swój komfort i sprawisz, że auto będzie prezentować się o wiele lepiej!

Mechaniczna renowacja reflektorów polega na usunięciu utlenionego plastiku. Usługa poprawia zarówno walory estetyczne, jak i jakość światła. Dzięki temu Twój pojazd będzie lepiej widoczny na drodze, Ty otrzymasz więcej światła wieczorami i nocą, a auto nabierze nowego blasku i charakteru. Przed i po realizacji, wykonujemy badanie luxometrem w celu oceny poziomu renowacji. Na specjalne życzenie klienta, lampy mogą być dodatkowo zabezpieczone bezbarwną folią ochronną.

Renowacja kloszy lamp nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom maksymalną satysfakcję z wyboru. Do wykonania powierzonych nam zadań wykorzystujemy jedynie sprawdzone środki i innowacyjne akcesoria wysokiej klasy. Przekonaj się o tym na własne oczy!

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje renowacja lamp? Lublin, Kalinówka ul. Brzozowa 1 – zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu detailingowego w celu ustalenia terminu realizacji i oferty. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a koszt renowacji reflektorów zależy w dużej mierze od ich stanu, wieku i rodzaju

ochrona lakieru foliami