Oferta

Renowacja i malowanie skór

Zadbana skórzana tapicerka w aucie to synonim elegancji i luksusu – niezależnie, czy jest to skóra naturalna, czy ekologiczna. Niestety, nawet jeśli dbasz o jej stan i design, z czasem ulegnie ona przetarciom, odbarwieniom, punktowemu matowieniu i pojawią się mało atrakcyjne zmiany oraz pęknięcia. Renowacja skóry w aucie to w takich momentach obowiązkowy zabieg pozwalający zachować prestiżowy wygląd pojazdu i przyjemność z podróżowania. Renowacja skór z R Clinic to czysta przyjemność dla naszych klientów. Świadczą o tym pozytywne opinie i ilość rekomendacji. Przekonaj się na własne oczy, jak malowanie skór odmłodzi Twój samochód i podniesie jego wartość rynkową!

Pierwszym działaniem jest ocena stanu elementów skórzanych w aucie. Następnie dobieramy odpowiednie środki i kolor farby. Kolejnym krokiem jest oczyszczanie i odtłuszczanie skórzanych powierzchni, by móc uzupełnić wszystkie ubytki powstałe na skutek użytkowania. Dalszy etap to nakładanie koloru bazowego (malowanie) i lakieru wykończeniowego (bezbarwnego). Ostatnią i niezwykle ważną czynnością jest konserwacja profesjonalnymi środkami, dzięki którym skóry na dłużej zachowają swój blask. Taki proces ma na celu podniesienie lub utrzymanie wartości auta i podtrzymanie komfortu jazdy.

Chcesz poznać szczegóły i dowiedzieć się, jak w praktyce wygląda renowacja i malowanie skór? Lublin, Kalinówka ul. Brzozowa 1 – czekamy na Ciebie. Możesz również umówić termin realizacji usługi telefonicznie. Wystarczy zadzwonić do nas i ustalić szczegóły.

ochrona lakieru foliami