Oferta

Korekta lakieru

Chcesz, by auto mimo wieku wyglądało jak nowe? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrealizować Twoje pragnienia. Korekta lakieru przywróci mu jego naturalny blask i sprawi, że pojazd będzie wyglądać, jakby dopiero opuścił salon dealera. Zaufaj R Clinic i zobacz, co może Ci zaoferować profesjonalna renowacja lakieru. Lublin to miasto nieograniczonych możliwości – jesteśmy tego najlepszym przykładem.

Wystarczy wyjechać kilka razy nowym autem na trasę, by stan lakieru pogorszył się w widoczny sposób. Powodem tego jest brak odpowiedniej wiedzy na temat pielęgnacji auta, czy nawet nowe lakiery, które zwyczajnie są podatne na zarysowania. Renowacja lakieru poprzez polerowanie to najbardziej czasochłonny i szczegółowy proces auto detailingu. Podczas realizacji zwracamy zatem uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przed rozpoczęciem samego procesu korekty, lakier poddany jest procesowi deironizacji i dekontaminacji, czyli usunięcia zabrudzeń osadzonych w lakierze, co obejmuje usuwanie rys z lakieru w naszym warsztacie w Lublinie. Następnie dobierane są odpowiednie pady oraz pasty polerskie, ponieważ każdy lakier i stopień jego zniszczenia jest inny. Po takim procesie dobrze jest dodatkowo zabezpieczyć auto (np. woskiem lub powłoką), aby na dłużej zachowało walory estetyczne.

Do dyspozycji klientów oddajemy dwa rodzaje usług. Jest to jednoetapowa korekta lakieru stosowana przy mniej wymagających realizacjach i trzyetapowa korekta lakieru, która często jest jedyną opcją dla kilkuletnich aut. Zastanawiasz się nad tym, który wariant wybrać? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać. Zadzwoń i umów się na wizytę w naszym warsztacie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję z wybranych usług.

Przekonaj się na własne oczy, jak wiele może zmienić korekta lakieru. Lublin jest miastem inspiracji, a my udowadniamy, że nie musisz lakierować samochodu, by wyglądał on jak nowy. Wystarczy wiedza, doświadczenie, umiejętności i stosowanie profesjonalnych narzędzi oraz wyselekcjonowanych środków.

ochrona lakieru foliami
ochrona lakieru foliami
ochrona lakieru foliami