Oferta

Ochrona lakieru foliami

Zabezpiecz swój samochód przed zarysowaniami i odpryskami. Czasem wystarczy niewielki kamyk spod kół auta jadące przed Tobą, by maska, dach lub przedni zderzak wymagały napraw lakierniczych. Możesz tego uniknąć z pomocą usług R Clinic. Wykorzystując folię PPF, pozbędziesz się ryzyka drobnych uszkodzeń lakieru. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować już teraz!

Ochrona lakieru foliami to stosunkowo młoda metoda zabezpieczenia karoserii. Skuteczność zapewniają wysokogatunkowe folie bezbarwne posiadające grubość od 100 do 150 micronów – dzięki czemu mogą one chronić lakier nawet przed głębokimi rysami. Folie posiadają również imponującą odporność, a przy tym są niewidoczne dla oka. Nie psują zatem efektów i stanowią barierę przed potencjalnym zagrożeniem. Niektóre folie ochronne posiadają zdolność do samoregeneracji. Oznacza to, że pod wpływem ciepłej wody lub promieni słonecznych, potrafią ukryć nawet grubsze zarysowania. Folia to jedyny sposób na uniknięcie tworzących się odprysków na lakierze – szczególnie na masce, zderzaku i dachu, gdzie ochrona lakieru jest niezbędna. Folię zawsze można usunąć z lakieru. Dzięki temu nie trzeba obawiać się utraty gwarancji. Zabieg jest w 100% bezinwazyjny. Ochrona lakieru foliami wykonywana jest w R Clinic w Lublinie — w naszej siedzibie, gdzie za pomocą profesjonalnego sprzętu okleimy Twój samochód.

Ochrona lakieru foliami PPF to doskonałe rozwiązanie dla nowych aut prosto z salonu. Obecnie producenci z branży motoryzacyjnej stosują lakiery wodne, które są bardzo delikatne i mało odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jest to spowodowane wymaganiami ekologicznymi. Warto zatem zabezpieczyć najbardziej newralgiczne elementy karoserii, by pojazd nawet po wielu latach eksploatacji prezentował się estetycznie i elegancko.

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję. Skontaktuj się z nami pod numerem 533 360 636 lub odwiedź nasz salon auto detailingowy pod adresem Lublin, Kalinówka ul. Brzozowa 1. Nie ma sensu zwlekać i ryzykować, że drobny kamyk spowoduje odprysk wymagający drogich napraw lakierniczych.

ochrona lakieru foliami